V Gminny Konkurs Gawędziarski „Godki Śląskie”

Jesteś tu: » Strona główna » V Gminny Konkurs Gawędziarski „Godki Śląskie”

V Gminny Konkurs Gawędziarski „Godki Śląskie”

V Gminny Konkurs Gawędziarski „Godki Śląskie” a XV organizowany przez naszą szkołę zgromadził ponad 50. uczestników. Wysoki poziom artystyczny prezentacji spowodował, ze jury przyznało bardzo wiele nagród:






w kategorii prezentacji indywidualnych klas III - IV:

I miejsce  -   Paulina Janocha  z SP w Biedrzychowicach

                   (awans na konkurs wojewódzki „Śląskie beranie” w Izbicku))

II miejsce -   Natalia Staffa  z SP nr 1 w Głogówku

III miejsce –  Patrycja Benska z SP nr 1 w Głogówku

 

w kategorii scenki klas III – IV

I miejsce –    Paulina Linder, Ewelina Torka, Małgorzata Myga

                    z SP nr 1 w Głogówku

II miejsce –   Wiktoria Jegiołka i Ewa Ruszlewicz z SP nr 1 w Głogówku

III miejsce -  Kamila Heinze,  Wiktoria Ciernioch, Barbara Ernst, Sandra

                    Burczyk z SP nr 1 w Głogówku

Wyróżnienia – Aleksandra Pelka, Sara Styra, Sabina Drozd,

                      Angelika Mika, Jessica Wilim z SP nr 1 w Głogówku

                    - Natalia Kontny i Paulina Pol z SP w Biedrzychowicach

                    - Dominik Nosol i Piotr Koch z SP nr 1 w Głogówku

 

w kategorii prezentacji indywidualnych klas V i VI

I miejsce –   Nikola Hoinka z SP nr 1 w Głogówku

               –  Sabina  Kontny z SP nr 2 w Głogówku 

                  (awans na konkurs wojewódzki „Śląskie beranie” w Izbicku))

II miejsce -  Tomasz Gola z SP w Biedrzychowicach

III miejsce - Sylwia Staffa z  SP nr 1 w Głogówku

                 - Kamil Czaja z  SP nr 1 w Głogówku

Wyróżnienia -  Adrian Muller z SP Biedrzychowice

                    - Dawid Schirmeisen z SP nr 1 w Głogówku

 

w kategorii scenki klas V-VI

I miejsce –   Nikola Brieger, Judyta Zmarzły, Kerstina Globisch

                   z SP nr 1w Głogówku

II miejsce –  Sylwia Staffa,  Natalia Drozd, Karolina Kicler, Paulina Bereta,

                   Magda Gerus, Wiktoria Rak i Kewin Klemens z  SP nr 1

                   w Głogówku

                  -Tomasz Nol, Olaf Wilczek, Rafał Gollmer z SP z Twardawy

III miejsce – Teresa Benska, Kamila Heinze, Aleksandra Karel

                    SP nr 1 w Głogówku

Wyróżnienia-Nikola Gorek, Karolina Kaliga, Dominika Parusol

                     z SP nr 1 w Głogówku

                  - Dawid Schirmeisen, Kamil Larysz, Robin Kurspiot,

                    Daniel Trinczek z SP nr 1 w Głogówku

 

Gratulujemy!

Opracowanie: szkolnastrona.pl

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2012"

Mentor YDP Entelo